Sifremi Unuttum     Üye Ol
     
Yazılım İstasyonundaki Son Haberler
2013 Yılı Birim Fiyatları
24.04.2013
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Birim Fiyatları Yayınlandı
Yeni Referansımız
10.01.2013
Bingöl ilimizde faaliyet gösteren Çapakçur Yapı Denetim Firması programımızı kullanmaya başlamıştır...
Yeni Referansımız
10.01.2013
Balıkesir ilimizde faaliyet gösteren Güçlü Yapı Denetim Firması programımızı kullanmaya başlamıştır...
Yeni Referansımız
10.01.2013
Balıkesir ilimizde faaliyet gösteren Demirkaya Yapı Denetim Firması programımızı kullanmaya başlamıştır...
Yeni Referansımız
10.01.2013
Ankara ilimizde faaliyet gösteren Öztürkleriki Yapı Denetim Firması programımızı kullanmaya başlamıştır...
[1]
2
3
4
10
11

Yapı denetimlerdeki tutanak-dilekçe gibi evraksal işlemlerin yanında kendilerine özgü muhasebe işlemleri bulunmaktadır. Hâlihazırda yapı denetimlere yönelik ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir muhasebe programı şu ana kadar piyasada bulunmamaktaydı.

    Uzun süren çalışmalar sonucunda yapı denetim programı ile entegre çalışacak bir muhasebe programının analizi yapıldıktan sonra şimdi sadece yapı denetim kuruluşları için hazırlanmış muhasebe programını hizmetinize sunuyoruz.

    Muhasebe programımız sayesinde dünden devreden, bugün kasaya giren, bugün kasadan çıkan ve şu anda kasada bulunan tutar bilgisine ulaşabilir, bankadaki hesaplarınızda bulunan bakiye kontrolünü yapabilir ve sonuçta şu anda firmanızın – yada + bakiyesini görebilirsiniz.

    Yaptığınız hakediş tahsilatını, yaptığınız damga vergisi ödemelerini yada yapı sahibi ile yaptığınız ödeme bilgilerini girdiğinizde yapı denetim programındaki ilgili bölümlere aktarım otomatik olarak yapılmaktadır.

    Anlık olarak hangi banka hesabında ne kadar bakiyenin olduğunu görebilir ve bu hesaplar arasında ya da bankadan kasaya, kasadan bankaya para transferi yapabilirsiniz.

    Bu programda kurumunuza bağlı araçların trafik sigorta giderleri, araç yıkama giderleri, vize ücretlerini,otopark giderleri, yakıt ve servis giderlerini takip edebilir ve bunları ayrı ayrı raporlar halinde alabilirsiniz.

   Personelin Puantajını Tutabilirsiniz.

   Firmanızda bulunan demirbaşların takibini yapabilirsiniz.

    Gelir vergisi ödemeleri, Muhtasar, SSK ve Bağkur ödemelerini, damga vergisi, mali müşavire yada muhasebe firmasına yapılan ödemeleri takip edebilir be bunları ayrı ayrı raporlatabilirsiniz.

   Araçlarınıza ait kasko,sigorta,vize,trafiğe çıkış tarihleri gibi işlemleri takip etmenizi sağlar.

    Eleman maaşları, asgari geçim indirimi, avans ve yılsonu ödemelerini takip edebilir ve raporlatabilirsiniz.

    Genel giderler olarak tanımlayabileceğimiz kırtasiye, elektrik, su, kira, ulaşım, aidat, telefon ... gibi sınırsız maddeyi takip edebilir ve ayrı ayrı dönemsel olarak raporlayabilirsiniz.

    Programımız da 4 kademeli raporlama özelliği kullanılmıştır. Raporlamadaki esnekliği göstermesi açısından aşağıdaki örneklere bakabilirsiniz.

    • iki tarih arasındaki tüm giderleri göster,

    • İki tarih arasındaki Giderlerin içinden araç giderlerini göster,

    • İki tarih arasındaki Giderlerin içindeki araç giderlerinden aylık otopark giderlerini göster,

    • İki tarih arasındaki Giderlerin içindeki araç giderlerinde bulunan aylık otopark giderlerinden Karşıyaka Belediyesindeki listeyi göster.
            Program talep formu için lütfen tıklayınız...

Bağlantılar

Yapı Denetim Programı ...
Yapı Denetim Muhasebe Programı...
Bakanlığa Bağlantı Programı...
Kobiler İçin Muhasebe Programı...
Web Tasarım...
Yapı denetim firmanızın muhasebe girdilerinizi yapacağınız ana giriş ekranıdır.Bu ekranda hakedişlerinizi tahsil edebilir, hakediş damga vergisi ödeyebilir,yapı sahibine masraf ödemesi yapabilir,günlük gider yada gelirlerinizi işleyebilirsiniz.Formun altında dünden devreden,bugün giren,bugün çıkan,kasadaki tutar, bankadaki tutar ve toplam tutar haneleri sayesinde firmanızın mali durumunu anlık olarak görebilirsiniz.
Yapı denetim firması olarak muhasebe departmanınızda kasadan bankaya, bankanın bir hesabından diğer hesabına yada bankadan kasaya para transferleri yapmanızı sağlayan formdur.
Yapı Denetim programından yada muhasebe programından yapılan girişleri raporlayacağınız bölümdür.Cari,Personel yada bir hesap seçerek raporlama yapabilir, raporları gruplayarak çıktısını alabilirsiniz. Raporlama formunda firma durum raporu bulunmakta olup firmanızın rapor anında her bir yibf için alınan hakediş oranı ve tutarı, alınması gereken hakediş tutarı, alınacak hakediş tutar ve oranı,kestiğiniz fatura ve tutarı,kesilmesi gereken fatura tutarı, Yapılan masraf ödemesi ve yapılması gereken masraf ödemelerini görebilirsiniz.Rapor sonucunda da tüm bu detayları genel toplam olarak görme olanınız mevcuttur.
Yapı denetim firmasında görev alan personel ile ilgili işlem formudur.Bu ekranda personelin aldığı maaş ve kart bilgilerini görebilir,Bir ay içinde ödeyeceğiniz toplam maaşı takip edebilir,seçtiğiniz yada tüm personeli borçlandırabilirsiniz.Ayrıca her bir personel için aylık bazda aldığı maaş ve avans toplamlarını görüp size olan borç veya alacağı takip edebilirsiniz.
Yapı denetim firmasının muhasebe departmanında Çek,Senet,Cari,Kasa,KDV Hesaplama,Raporlamalar gibi bölümlerden oluşur.Detaylar firma tarafından istenildiği gibi yapılandırılabilir.
Yapı Denetim programının link verildiği reklamlar bölümüdür. Yararlı Linkler Toplist, Gazteler, Haber Siteleri
Yazılım
Yazılım

SiteEkle.Web.Tr

Site Ekle
  Site Ekleme
Evden eve 
Website Monitoring by InternetSeer
Click Here to Search This Site

Free SEO Tools

SonicRun.com